729 967 705
biuro@projekt-stron.pl
59-800 Lubań

Nasze realizacje

Strony internetowe, sklepy internetowe, aplikacje web, pozycjonowanie i seo

Modyfikacja / Dodanie funkcjonalności

Modyfikacja sklepu internetowego z odzieżą motocyklową

Modyfikacja funkcjonalności strony, usunięcie zbędnych treści. Dodanie możliwości płatności kartą w walutach zagranicznych.

Zobacz realizacje Zobacz online
Strona internetowa

Strona internetowa dla kawiarni

Strona zaprojektowana i stworzona dla kawiarni. Stworzona w oparciu o CMS Wordpress z możliwością edycji przez klienta. Szablon stworzony przy użyciu wtyczki Divi. Najważnejsze funkcjonalności strony: responsywność, menu kawiarni, blog, formularz kontaktowy, scroll-lazy-loading (poprawia pozycję SEO).

Zobacz realizacje Zobacz online
Strona internetowa

Strona internetowa dla biura nieruchomości

Strona zaprojektowana i stworzona dla biura nieruchomości. Stworzona w oparciu o CMS Wordpress z możliwością edycji przez klienta. Szablon stworzony przy użyciu wtyczki Divi. Najważnejsze funkcjonalności strony: responsywność, listing oferowanych nieruchomości, formularz kontaktowy, scroll-lazy-loading (poprawia pozycję SEO), blog.

Zobacz online
Strona internetowa

Strona dla serwisu IT

Strona zaprojektowana i stworzona dla serwisu informatycznego. Stworzona w oparciu o CMS Wordpress z możliwością edycji przez klienta. Szablon stworzony przy użyciu wtyczki Divi. Najważnejsze funkcjonalności strony: responsywność, formularz kontaktowy, scroll-lazy-loading (poprawia pozycję SEO), transparentne menu.

Zobacz realizacje Zobacz online
Strona internetowa

Strona internetowa dla wypożyczalni samochodów

Strona zaprojektowana i stworzona dla wypożyczalni samochodów. Stworzona w oparciu o CMS Wordpress z możliwością edycji przez klienta. Szablon stworzony przy użyciu wtyczki Divi. Najważnejsze funkcjonalności strony: responsywność, formularz kontaktowy, scroll-lazy-loading (poprawia pozycję SEO), możliwość rezerwacji auta online, system zarządządzania treścią

Zobacz online
Projekt graficzny

Ulotka firmowa M&M WEB DESIGN

Projekt graficzny ulotki składanej w formie "Z". Projekt w pełni wykonany za pomocą wektorów przy użyciu Adobe Illustrator. Plik graficzny przygotowany bezpośrednio do druku, z zachowaniem odpowiednich spadów, odległości lini cięcia oraz innych wytycznych gwarantujących najwyższą jakość wydruku.

Zobacz realizacje
Strona internetowa

Strona internetowa dla schroniska

Strona zaprojektowana i stworzona dla schroniska dla bezdomnych zwierząt. Stworzona w oparciu o CMS Wordpress z możliwością edycji przez klienta. Szablon stworzony przy użyciu wtyczki Divi. Najważnejsze funkcjonalności strony: responsywność, listing zwierząt znajdujących się w schronisku, formularz kontaktowy, scroll-lazy-loading (poprawia pozycję SEO).

Zobacz online
Projekt graficzny

Projekt graficzny wizytówki M&M WEB DESIGN

Projekt graficzny wizytówki wykonany zgodnie z kolorystyką marketingową strony internetowej. Na odwrocie umieszczono wszystkie ważne dane kontaktowe firmy.

Zobacz realizacje

Podobają Ci się nasze projekty?

Skontaktuj się z nami i poproś o darmową wycenę Twojej strony.

729 967 705

biuro@projekt-stron.pl

59-800 Lubań

Lub poprzez formularz kontaktowy

M&M WEB DESIGN
Projektowanie i tworzenie stron internetowych

729 967 705
790 388 924
pl. Śląski 5/13 59-800 Lubań
www.projekt-stron.pl
biuro@projekt-stron.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.