Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/projekw/www/wp-content/plugins/schema/includes/extensions/comment.php on line 30

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/projekw/www/wp-content/plugins/schema/includes/extensions/comment.php on line 57
729 967 705
biuro@projekt-stron.pl
59-800 Lubań

O nas

Tworzymy: strony internetowe, sklepy internetowe, aplikacje web, pozycjonowanie, seo, grafika i logo

m&m web design profesjonalne tworzenie stron www lubań

Strona szyta na miarę

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym projektowaniem stron www, sklepów internetowych, grafik, log oraz tworzeniem aplikacji web. Na rynku istniejemy od niedawna, jednak od wielu lat kształciliśmy się oraz doszkalaliśmy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia i nieważne czy ma to być strona "wizytówka" czy rozbudowany sklep internetowy w każdym przypadku w projekt wkładamy całe serce oraz umiejętności, aby klient był usatysfakcjonowany z efektu finalnego.

Co ważne, naszej pracy nie traktujemy wyłącznie jako formy zarobku i "odbębnienia" kolejnych 8 godzin, tylko przede wszystkim jest to dla nas hobby, dzięki czemu z dużo większą frajdą oraz skutecznością realizujemu kolejne zlecenia.

tworzenie loga i grafiki lubań

Co nas wyróżnia?

Nie jesteśmy kolejną agencją interaktywną, dla której wyłącznie liczy się jak największa ilość klientów oraz jak największy zarobek. W takich przypadkach klient często jest traktowany jako kolejna potencjalna perspektywa zarobku i nic poza tym. U nas nie ma miejsca na taki sposób traktowania naszego klienta. Oprócz kopleksowego podejścia, klient otrzymuje nasz czas (rozmowa telefoniczna, wideokonferencja czy po prostu spotkanie przy kawie), aby w jak najlepszy sposób mógł przedstawić wizję finalnego produktu.

Zadowolenie klienta to dla nas priorytet

Jesteśmy zgranym zespołem nadążającym za nowymi trendami w web developingu. Korzystajac z naszych usług będziesz miał pewność, że Twoja strona www nie pozostanie nie zauważona w sieci. Świadczymy usługi na terenie całej polski jak i również rynkach zagranicznych.

Poznaj nasz team

m&m web design lubań

Mateusz Białas

Web Designer
m&m web design lubań

Mateusz Minkiewicz

Web Designer
logo m&m web design

Oczekujesz profesjonalnie wykonanej usługi oraz obsługi na najwyższym poziomie?

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty:

729 967 705

790 388 924

biuro@projekt-stron.pl

59-800 Lubań

Lub poprzez formularz kontaktowy

Odwiedź nas na Facebook:

M&M WEB DESIGN
Projektowanie i tworzenie stron internetowych

729 967 705
790 388 924
pl. Śląski 5/13 59-800 Lubań
www.projekt-stron.pl
biuro@projekt-stron.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.