729 967 705
biuro@projekt-stron.pl
59-800 Lubań

Projektowanie i tworzenie stron internetowych LubańGdzie stworzyć strony internetowe w Lubaniu?

Firma "M&M WEB DESIGN Projektowanie i tworzenie stron internetowych" wychodzi na przeciw oczekiwaniom lubańskich przedsiębiorców, oferując usługę projektowania i tworzenia stron internetowych.
Duża ilość powstających firm wiąże się z koniecznością ich wypromowania, co można osiągnać poprzez promowanie i pozycjonowanie własnej strony internetowej. Dobrą wiadomością jest więc fakt, że w Lubaniu można skorzystać z uług tworzenia stron internetowych i pozycjonowania stron. Pozycjonowanie jest bardzo istotnym aspektem promowania strony, ponieważ nawet dopracowana strona i taka, która jest zrobiona pod potrzeby firmy, ale nie jest widoczna dla klientów(niska pozycja w wyszukiwarce Google), nie będzie miała wartości marketingowej.

Zastanawiasz się ile będzie kosztować stworzenie strony internetowej w Lubaniu?

Poniżej można porównać ceny usług w mieście Lubańtworzenie stron internetowych

Zgodne z najnowszymi standardami i trendami 2021 roku.
Strony calkowicie responsywne(RWD)- strona będzie wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon)
Panel administracyjny do zarządzania witryną.
Projekt graficzny zgodny z wizją klienta.
Dowolna liczba podstron - w zależności od budżetu przeznaczonego na projekt.
Dowolna liczba dodatków i funkcjonalności - w zależności od budżetu przeznaczonego na projekt.
Domena i hosting w cenie.
Poczta e-mail we własnej domenie.
Opieka posprzedażowa - szkolenia z zakresu obsługi panelu administracyjnego.Ile kosztuje stworzenie strony internetowej w Lubaniu? - cennik

Usługa Cena
Zaprojektowanie strony wizytówki w Lubaniu od 500 zł Indywidualna
wycena
Stworzenie strony internetowej dla małej firmy w Lubaniu od 800 zł
Utworzenie strony internetowej dla średniej firmy w Lubaniu od 1200 zł
Zaprojektowanie strony www dla dużej firmy w Lubaniu od 1500 zł
Utworzenie strony www z panelem administracyjnym w Lubaniu od 1500 zł
Stworzenie strony www bez panelu administracyjnego w Lubaniu od 800 zł
Wykonanie strony internetowej z indywidualnym projektem graficznym w Lubaniu od 2000 zł
Koszt strony internetowej zależy od wielu czynników. Głównym czynnikiem mającym bezpośredni wpływ na cenę końcową jest:
 • Czy strona ma być wykonana od podstaw?
 • Czy strona ma być wykonana przy pomocy gotowych rozwiązań lub tzw. builderów?

 • Zaprojektowanie strony www "od zera" wymaga znacznie większego nakładu pracy oraz posiadanych umiejętności. Budowanie strony za pomocą builderów, w niektórych przypadkach nie wymaga znajomości ani HTML ani CSS. Jednak dobrze jest, aby osoba która to robi, znała podstawy w jaki sposób tworzy się strony internetowe, w tym język HTML, CSS, JS oraz PHP.

  Rozwiązań dzięki którym można ułatwić stworzenie strony internetowej oraz jednocześnie obniżyć koszt i czas wdrożenia projektu jest wiele, jednakże nie wszytkie z nich są godne uwagi. Jednym z rozwiązań z jakich korzysta firma M&M WEB DESIGN jest Divi.

  Divi jest to płatny builder stron internetowych, który zawiera bazę motywów premium, które są dopasowane do danej tematyki strony. Takie rozwiązań potrafi znacznie skrócić czas jaki jest potrzebny do wdrożenia projektu, dzięki czemu może ono kosztować wielokrotnie mniej niż projektowanie witryny "od zera".
  Pomoc i doradztwo w obsłudze strony internetowej

  Ciekawą opcją dla klienta jest możliwość skorzystania z usługi kompleksowego doradztwa związanego z zarządzaniem i administracją witryną. Oferujemy również bogaty pakiet szkoleń związanych z obsługą stworzonej przez nas witryny internetowej. Pomożemy i doradzimy w zakresie administracji i modyfikacji stroną:

 • Pokażemy jak edytować układ elementów na stronie
 • Pokażemy jak edytować treści na stronie
 • Pokażemy jak dodawać nowe treści w Twojej witrynie
 • Doradzimy w kwesti pozycjonowania witryny
 • Pomożemy rozwiązać napotkane problemy podczas administrowania witryną


 • Na życzenie klienta, możemy w pełni administrować stroną internetową. Cyklicznie publikować treści, dodawać funkcjonalności czy pozycjonować witrynę. Co ważne, na wykonaną usługę tworzenia strony www, udzielamy 30-sto dniową gwarancję, na naprawę błędów nie wynikających z winy klienta.

  W ramach kompleksowego doradztwa, jesteśmy dostępni dla klienta 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, również w weekendy i święta.  Lubań

  Lubań to położone w województwie dolnośląskim miasto, w powiecie lubańskim. Lubań założony został w 1225 roku, a w zasadzie w tym roku otrzymał prawa miejskie, natomiast informacje o jego istnieniu jako osady pochodzą z jeszcze wcześniejszego okresu. Według danych GUS z 31 grudnia 2019 r. Lubań liczył 20 965 mieszkańców. Lubań położony jest na Pogórzu Izerskim, nad rzeką Kwisą. Miasto znajduje się ok. 45 km na południowy zachód od Jeleniej Góry i 25 km na wschód od Zgorzelca. Ponieważ Lubań leży na granicy naszego kraju, jego historia jest równie burzliwa, co interesująca, a miasto przechodziło z rąk do rąk, przez zmiany zwierzchnictwa. Obecnie, odbudowany po wojennej zawierusze (ostatnie zwycięstwo Niemiec na wschodzie to właśnie bitwa o Lubań), miasto obecnie pełne jest zabytków, w tym kościołów, cmentarzy i elementów zachowanych fortyfikacji. Przez Lubań biegną drogi krajowe i wojewódzkie, w tym DK numer 30 (Zgorzelec – Bytów – Jelenia Góra) oraz drogi wojewódzkie nr 296 (kończy bieg w Lubaniu), 357 (biegnie przez Lubań), 393 (zaczyna się w Lubaniu).

  logo m&m web design

  Oczekujesz profesjonalnie wykonanej usługi oraz obsługi na najwyższym poziomie?

  Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty:

  729 967 705

  790 388 924

  biuro@projekt-stron.pl

  59-800 Lubań

  Lub poprzez formularz kontaktowy

  Odwiedź nas na Facebook:

  M&M WEB DESIGN
  Projektowanie i tworzenie stron internetowych

  729 967 705
  790 388 924
  pl. Śląski 5/13 59-800 Lubań
  www.projekt-stron.pl
  biuro@projekt-stron.pl

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.