729 967 705
biuro@projekt-stron.pl
59-800 Lubań
Strona głowna » Tworzenie stron » Jelenia Góra

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Jelenia GóraGdzie stworzyć strony internetowe w Jeleniej Górze?

Firma "M&M WEB DESIGN Projektowanie i tworzenie stron internetowych" zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Pierwszym krokiem jest ustalenie specyfikacji strony. Wspólnie z klientem ustalamy wizję graficzną strony a następnie precyzujemy funkcjonalności, jakie ma zapewniać witryna.

Jeżeli klient nie ma jasno sprecyzowanej wizji w jaki sposób ma wyglądać strona, nic nie szkodzi. Przedstawimy własny pomysł, nowoczesnej i estetycznej strony, oczywiście ściśle związanej z branżą, której ma dotyczyć. Po wszystkich ustaleniach związanych z koncepcją strony, wyceniamy usługę i podpisujemy umowę z klientem. Następnie przystępujemy do realizacji projektu w terminie określonym w umowie. Po przedstawieniu projektu klientowi, może on go zaakceptować lub zgłosić zastrzeżenia, które niezwłocznie poprawimy.

Co ważne, na każdą wykonaną usługę tworzenia witryny, udzielamy 30-sto dniowej gwarancji, na usterki nie wynikające z winy klienta. Oprócz tego, klient może skorzystać ze szkolenia, podczas którego tłumaczymy jak posługiwać się funkcjami panelu administracyjnego Wordpress. Jak zmodyfikować treści na stronie www, jak dodać funkcjonalności, jak korzystać z wtyczek.

Klient może również powierzyć nam administrację jego witryną. Wtedy dbamy o to, aby witryna byłą stale aktualizowana, na życzenie klienta możemy cyklicznie publikować treści lub dodawać/ modyfikować wybrane funkcjonalności. Oprócz tego zapewniamy nieprzerwane funkcjonowanie witryny.

Zastanawiasz się ile kosztuje zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej w Jeleniej Górze?

Poniżej można porównać ceny usług w mieście Jelenia Góratworzenie stron internetowych

Najnowsze trendy - Glassmorphism, asymetria, hero menu.
Witryny w pełni spełniające standardy responsywności- wykorzystujemy technologię Mobile First (tworzenie strony zaczynamy od wersji na telefony/ tablety)
Panel administracyjny do zarządzania witryną w oparciu o CMS Wordpress.
Projekt graficzny stworzony zgodnie z życzeniem klienta.
Dowolna liczba podstron - w zależności od budżetu przeznaczonego na projekt.
Tworzymy indywidualny projekt graficzny lub korzystamy z profesjonalnych szablonów narzedzia Divi
Domena i hosting w cenie.
Poczta e-mail we własnej domenie.
Prowadzimy szkolenia - z zakresu obsługi panelu CMS Wordpress.Ile kosztuje stworzenie strony internetowej w Jeleniej Górze? - cennik

Usługa Cena
Zaprojektowanie strony wizytówki w Jeleniej Górze od 500 zł Indywidualna
wycena
Stworzenie strony internetowej dla małej firmy w Jeleniej Górze od 1000 zł
Utworzenie strony internetowej dla średniej firmy w Jeleniej Górze od 1400 zł
Zaprojektowanie strony www dla dużej firmy w Jeleniej Górze od 1700 zł
Utworzenie strony www z panelem administracyjnym w Jeleniej Górze od 1700 zł
Stworzenie strony www bez panelu administracyjnego w Jeleniej Górze od 1000 zł
Wykonanie strony internetowej z indywidualnym projektem graficznym w Jeleniej Górze od 2200 zł
Ważną kwestią po stworzeniu strony internetowej, jest fakt aby była ona jak najbardziej widoczna w sieci i wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google po wpisaniu frazy kluczowej. Warto zdać sobie sprawę z tego, że strona sama z siebie się nie wypozycjonuje.

Na szczęście i w tym wypadku firma M&M WEB DESIGN przychodzi z pomocą. Pierwszym, często pomijanym przez inne firmy krokiem jest odpowiednia optymalizacja strony, czyli tak zwane SEO. SEO są to działania na stronie mające na celu poprawić szybkość ładowania strony, co wpłynie również mocno na User Experience (wrażenia użytkownika).

Kolejną kwestią będzie wyeliminowanie błędów na stronie, jeśli takie do tej pory występowały. Do sprawdzenia pod kątem prędkości i ogólnej jakości witryny można wykorzystać takie narzędzia jak: W3C Validator, GTMetrix czy Google PageSpeed Insights. Kolejnym krokiem będzie odpowiednie dopasowanie opisów meta strony, dzięki temu roboty wyszukujące będą "wiedziały" pod jaką frazą kluczową mają wyświetlić witrynę.

Oczywiście są to tylko niektóre czynności, które należy wykonać przed przystąpieniem do "właściwego" pozycjonowania witryny. Więcej na temat rodzajów pozycjonowania można przeczytać w naszym blogu: Typy pozycjonowania.
"Właściwe" pozycjonowanie

Po odpowiednim zoptymalizowaniu witryny, dopasowaniem opisów meta, wyeliminowaniu błędów w witrynie możemy przejść do działań mających na celu poprawienie pozycji danej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Główną rzeczą, na którą zawsze zwracamy uwagę i staramy się uświadomić klienta, jest unikalny content strony.

Co kryje się pod tym pojęciem? Chodzi o to, aby strona wnosiła coś wartościowego, unikalnego do sieci. Prosty przykład - strona stworzona na zasadzie kopiuj-wklej wybranych treści z innych witryn, będzie miała bardzo małe szanse na zaistnienie nawet w top 100 wyników wyszukiwania. Zatem warto tworzyć unikalne treści, takie których nie ma na innych stronach, pisać blogi. Dzięki tym działaniom wzmacniamy wiarygodność naszej witryny co z pewnością bardzo pozytywnie wpłynie na jej pozycje.

Kolejnym krokiem jest pozyskiwanie tzw. backlinków. Są to linki zwrotne do naszej witryny, umieszczone na innych stronach internetowych, forach, blogach czy sklepach. Ważną kwestią w tym temacie jest fakt, aby witryna na której będzie umieszczony link zwrotny byłą tzw. mocną domeną. Co to oznacza? Mocna domena to taka, która istnieje już jakiś czas (przeważnie działa tu zasada "im dłużej tym lepiej", ale nie jest to regułą).

Domena ta musi być wiarygodna i tworzyć unikalne treści. Do tego jeśli ma "spory ruch", czyli dużo internautów ją odwiedza tym lepiej. Umieszczenie linku, do naszej witryny, na takiej stronie spowoduje, że będzie ona lepiej widoczna w sieci.Jelenia Góra

Jelenia Góra - jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, nad rzeką Bóbr. Miasto jest również siedzibą Zarządu Karkonoskiego Parku Narodowego, powiatu jeleniogórskiego oraz stolicą Euroregionu Nysa.
Miasto znajduje się w północnej części Kotliny Jeleniogórskiej. Miasto otaczają od zachodu Pogórze Izerskie i Góry Izerskie, od północy Góry Kaczawskie, od wschodu Rudawy Janowickie, a od południa Karkonosze. około jednego kilometra od miasta płynie rzeka Bóbr oraz rzeka Kamienna. Jelenią Górę przecinają drogi krajowe i wojewódzkie. Główną z nich jest droga krajowa nr 3 Świnoujście-Jakuszyce, która łączy Jelenią Górę z Morzem Bałtyckim oraz krajami skandynawskimi. Najważniejsze drogi biegnące przez Jelenią Górę to:


 • 3E65 relacji Świnoujście – Jakuszyce (granica państwa z Czechami),
 • 366 relacji Kowary – Piechowice,
 • 365 relacji Jelenia Góra – Legnica,
 • 30 relacji Jelenia Góra – Zgorzelec,
 • 367 relacji Jelenia Góra – Wałbrzych.


 • W 2019 roku wyboduwano obwodnicę Maciejowej o długości 5,3 km. Co pozwoliło na znaczne rozładowanie ruchu samochodowego.

  logo m&m web design

  Oczekujesz profesjonalnie wykonanej usługi oraz obsługi na najwyższym poziomie?

  Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty:

  729 967 705

  790 388 924

  biuro@projekt-stron.pl

  59-800 Lubań

  Lub poprzez formularz kontaktowy

  Odwiedź nas na Facebook:

  M&M WEB DESIGN
  Projektowanie i tworzenie stron internetowych

  729 967 705
  790 388 924
  pl. Śląski 5/13 59-800 Lubań
  www.projekt-stron.pl
  biuro@projekt-stron.pl

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.