729 967 705
biuro@projekt-stron.pl
59-800 LubańWitryna www stworzona dla kawiarni Coffe House

witryna www dla kawiarni


Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla kawiarni Coffe House. Witryna stworzona w oparciu o CMS Wordpress. Użytkownik ma pełen dostęp do panelu administracyjnego strony. W każdej chwili może dowolnie modyfikować treści, zmieniać ustawienia sekcji strony, dodawać nowe funkcjonalności. Layout strony stworzony w oparciu o Divi. Grafiki na stronie wykonane za pomocą Adobe Illustrator. Cała strona jest w pełni responsywna - automatycznie dopasowuje się do każdej rozdzielczości (telefon, tablet czy komputer).

Funkcjonalności strony wprowadzone zgodnie z wymogami klienta.Podstrona menu, przedstawia ofertę kawiarni wraz z cennikiem. Sekcja o nazwie przewodnik, dostarcza dla klienta witryny ciekawostki ze świata kawoszy. Kolejne dwie podstrony "O nas" oraz "Kontakt" Przedstawiają załogę pracującą w kawiarni oraz prezentują dane kontaktowe i adres placówki. Ostatnią sekcją jest "Blog". Administrator strony może cyklicznie publikować ciekawe artykuły związane z branżą, co na pewno pozytywnie wpłynie na pozycję witryny a co za tym idzie na przyciągnięcie większej liczby potencjalnych klientów. Ważną kwestią było zastosowanie systemu lazy-load - opóźnione ładowanie treści dopiero po przejechaniu do danej sekcji strony. Zabieg ten pozytywnie wpływa na szybkość ładowania strony.

Wykorzystane technologie:

wordpress m&m web design
Panel administracyjny CMS Wordpress
divi m&m web design
Layout Premium Divi
css m&m web design
Kaskadowe arkusze styli do formatowania elementów na stronie
html m&m web design
HTML - utworzenie podstawowej struktury strony
responsive m&m web design
RWD - strona dopasowuje się do każdej rozdzielczości
illustrator m&m web design
Grafiki wykonane przy użyciu Adobe Illustrator


Poniżej podglądowe zdjęcia z realizacji projektu:

Podobają Ci się nasze projekty?

Skontaktuj się z nami i poproś o darmową wycenę Twojej strony.

729 967 705

biuro@projekt-stron.pl

59-800 Lubań

Lub poprzez formularz kontaktowy

M&M WEB DESIGN
Projektowanie i tworzenie stron internetowych

729 967 705
790 388 924
pl. Śląski 5/13 59-800 Lubań
www.projekt-stron.pl
biuro@projekt-stron.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.